Erasmus 2019/2020

A tavalyi siker után ebben a tanévben is részt vesznek tanulóink az Eramus pályázat által nyújtott külföldi gyakorlaton.

8 tanuló (4 szakács és 4 pincér) Portugáliában, Lisszabonban töltött el három hónapot. Munkahelyük a Hotel Lisboa négy csillagos szálloda volt. Megismerkedhettek a konyhák különböző fajtáival, dolgoztak pincérként étteremben, koktél bárban, vagy szobaszervízen.

A munka mellett megtanultak magukról, valamint társaikról gondoskodni, fejlődött angol nyelvtudásuk, közösségi szemléletük. Megismerték Lisszabon nevezetességeit, a portugál konyha jellemzőit, az emberek mindennapjait. Hatalmas tapasztalatokkal, élményekkel tértek haza .

2020. január 7-én pedig elutazott a 2. csoport (4 tanuló), akik Spanyolországban, Gran Canarián töltenek el három hónapot.

Bízunk benne, hogy nekik is legalább annyi élményben lesz részük, mint a portugál csoportnak!