Máltai nap Agárdon

2024.04.03-án iskolánk diákjai tartalmas és élményekkel teli Máltai napon vettek részt Agárdon. A nap folyamán Győri-Dani Lajos, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat ügyvezető alelnöke tartott előadást, melyben a Magyar Máltai Szeretetszolgálat segítő tevékenységeiről, humanitárius munkájáról hallhattunk egy személyes élményekkel fűszerezett beszámolót. Köszönjük szépen alelnök úrnak a tartalmas és tanulságos előadást!

Igazgatónőnk, Dr. Baloghné Tóth Natália megköszönte a színvonalas előadást, s ismertette a nap további programjait. Ezt követően a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Mentőszolgálat munkatársai tartottak izgalmas és interaktív elsősegély tanfolyamot és bemutatót, ahol a diákok hasznos ismereteket szerezhettek, s bekapcsolódhattak a szimulációs feladatokba is. A nap során számos sportolási lehetőséget közül választhattak tanulóink, majd finom ebéddel is kedveskedtek számunkra a vendéglátóink, amit ezúttal is köszönünk!

A Máltai nap megerősítette a diákokban a segíteni akarás és a közösségvállalás fontosságát, az egymás elfogadásának miközben remekül szórakoztak és új ismereteket szereztek.

Köszönjük szépen Győri-Daniné Szabó Mónika igazgatóhelyettes asszony áldozatos, mindenre kiterjedő szervező munkáját!