Gyakorlati oktatás

A 10-11. évfolyamon diákjaink jelenleg heti váltásban tanulnak és dolgoznak a külső gyakorlati helyeken. Az intézményekkel, többéves együttműködésünknek köszönhetően, jó kapcsolatot ápol az iskola és a diákok a legjobb gyakorlati helyeken készülhetnek fel a szakmai vizsgára. Jó kapcsolatunk titka: pedagógusaink igényes felkészítő munkája, tanítványaink felnőttes helytállása és a befogadó munkahelyek szakembereinek elhivatottsága, felkészültsége. A vendéglátás területén tanuló diákjaink neves, 4 és 5 csillagos szállodákban, életszerű helyzetekben sajátítják el a szakma fogásait. Szociális gondozó- és ápoló képzésünk résztvevőinek pedig a Magyar Máltai Szeretetszolgálat intézményei nyújtanak lehetőséget a szakmai gyakorlat megszerzésére.