ERASMUS+ jelentkezés

Kedves Tanulók!

Hitünk szerint egy oktatási intézmény legfőbb feladata, hogy minél jobban felkészítse tanulóit az élet és a munkaerőpiac által támasztott kihívásokra. Mi ezt évről-évre olyan külföldi szakmai gyakorlati lehetőségekkel akarjuk biztosítani, amelyet a legtöbb vendéglátó iskola nem tud nyújtani.

Az elmúlt évek kiemelkedően sikeres – és nívódíjjal elismert – Erasmus+ projektjei után iskolánk az idei évben ismét lehetőséget nyert arra, hogy külföldi szállodai szakmai gyakorlatra küldjük diákjainkat. A 3 hónapos szállodai szakmai gyakorlat idejére az utazást, a szállást, a megélhetést és a költőpénzt teljes egészében a pályázati keret fedezi.

Tehát JELENTKEZZ, ha

… az iskolánkban tanulsz pincér, szakács, cukrász vagy technikumi, esetleg érettségiző képzésben (vagyis BÁRMILYEN képzésben)

…részt akarsz venni életed legnagyobb kalandjában

…szeretnél fejlődni szakmailag és nyelvileg

… szeretnéd megtenni az első komoly lépést egy jó megélhetést nyújtó vendéglátó karrier felé

…kipróbálnád magad külföldön, tét nélkül, szakértő mentorok keze alatt.

Szóval JELENTKEZZ, mert jelentkezni jó. Külföldön élni és dolgozni pedig még jobb.

A mellékelt jelentkezési lapot elektronikusan vagy kézzel kitöltve a keltaerasmus2020@gmail.com e-mail címre kérjük elküldeni 2023. december 1-ig.

Üdvözlettel:

Az Erasmus+ projektcsapat

A JELENTKEZÉSI LAPOT INNEN TUDOD LETÖLTENI!