Húsvéti projekthét zárónap

Húsvéti projekthét

A húsvéti projekthét zárónapján felfokozott izgalommal zajlott a sürgés-forgás a konyhában, a cukrászműhelyben és az osztályteremben.

Igazgatónőnk, Dr. Baloghné Tóth Natália köszöntötte meghívott vendégeinket: a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítvány részéről Thaisz Miklóst, a kuratóriumi elnökét, Kiss Tibor ügyvezető igazgatót, Bükösdi Olgát, MMSZ Esterházy Miklós Technikum igazgatónőjét, Lacza Zoltánnét, az MMSZ Galló József Általános Iskola és Óvoda Gyulaj igazgatónőjét, valamint Binder Mátyást és De Dubois Krisztiánt az FFR projekt munkatársait. Nagy örömünkre szolgált, hogy meglátogatták intézményünket, s a szakmai egyeztetések mellett betekintést nyerhettek húsvéti rendezvényeinkbe is.

Külön köszönet illeti Kottler Miklósné Juditot, a program fő szervezőjét az egész hetes színvonalas, kreatív munkáért, a szakoktató kollégákat a profizmusért, és mindenkit, aki valamilyen módon hozzájárult a program sikeréhez!